עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

מאמרים

הינך נמצא כאן

המטבח הוא המקום הכי דומיננטי והכי מרכזי בבית. הוא למעשה הלב הפועם של הבית כאשר כל בני הבית מוצאים את עצמם בזמנים רבים משך היום - דווקא במטבח. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע בעיצוב החם והמזמין של המטבח כדי שיהיה נעים ונחמד לשהות בו.

מה יהיה יותר חמים ונעים מהעיצוב הכפרי? נדמה שהסגנון הכפרי דווקא במטבחים היה ונשאר העיצוב הנבחר כאשר רבים נצמדים לסגנון הכבד והעוטף. ידיות מודרניות בסגנון כפרי - הן אלה שעשויות ליצור את המראה של המטבח הכפרי בנגיעה מודרנית עדכנית.

סיימתם לעצב את מטבח החלומות שלכם, איך תבחרו את הידיות המתאימות לארונות? מחליפים דלתות פנים בבית, אילו ידיות מומלץ לבחור? האם חשוב להשקיע באיכות של הידיות? על כך ועוד במאמר שלפנינו.

כיצד תבחר מנעולן באשדוד

ידיות לרהיטים – שפע של אפשרויות

ריהוט הבית ברהיטים חדשים מקנה שפע של אפשרויות עיצוב והתרגשות גדולה, וזאת בשל היכולת להתחיל מחדש, לעצב ולחלום.

כאשר אתם בונים רהיט לסלון, רוכשים שידה או מרכיבים ארון, אתם הופכים את הבית למקום שלכם, ומכאן ניתן בכל רגע להמשיך ולעצב את החלל כמו שתמיד רציתם ובצורה הנוחה ביותר עבורכם.

ידיות כפתור הם פתרון מעולה לעיצוב מגוון אלמנטים, בעיקר כאשר הן אינן תופשות מקום רב על גבי הריהוט, אך השימוש בהן הן פונקציונאלי במיוחד, והן משמשות כאלמנט עיצובי משולם. כיום ישנן מגוון סוגי ידיות המתאימות כידיות לארונות, ידיות למטבח, ידיות לרהיטים שונים, ידיות לשידת תינוק ועוד.

אז כיצד נתאים את סוג הידית לעיצוב הרהיט שלנו?

בשנים האחרונות ישנה מגמה והיא חזרה לעיצוב העתיק, הלוא הוא אותו עיצוב בסגנון וינטג' שלוקח אותנו אל ימים פשוטים יותר, בהם הכל היה יותר נעים ומזמין.

אפשר לשפר ולשדרג בצורה נחמדה את הבית, באמצעות תוספת פשוטה של של הוספת אמצעי תלייה מעוצבים לקיר. תוספת קטנה זו, מסייעת לעיצוב הבית מ2 סיבות:

  1. כאשר הבגדים והחפצים תלויים, אז הבית מסודר, וחלל הבית נראה יפה יותר.
  2. אם בוחרים בווים המתאמים לעיצוב הכללי של הבית, אז משדרגים בכך את עיצוב הבית.

ידיות כפתור הן אותן ידיות שיכולות להתאים למגוון שימושים. ידיות אלה מתאימות למגוון מטרות ומיקומים, תוך שהן מעוצבות בשלל עיצובים החל מידיות במראה פורצלן, ידיות בעיצוב ברונזה מבריקה, ידיות בעיצוב פסיפס, ידיות בצבעים חלקים, ידיות קטנות למראה ועוד. אז לאן מתאימות ידיות מסוג זה? הכל במאמר הבא.

ידיות למטבח

איזה סוג ידיות נבחר למטבח? התשובה לשאלה זו, תלויה היטב בסוג המטבח שלכם. יש כמה סגנונות עיצוב של מטבחים. לכל סגנון עיצוב, יש אופי אחר ואווירה אחרת. לפעמים גם החומרים מהם מיוצרים הארונות יהיו שונים. 

ולכן, גם את בחירת הידיות נתאים לפי סוג הארונות.ישנם סוגים שונים וחומרים שונים של ידיות למטבח.

ידיות פורצלן יכולות להוסיף הרבה למטבח, אולם ידיות אלו לא מתאימות לכל סוגי המטבחים. לידיות אלו, יש אופי וסגנון מיוחד, המזכיר לנו סגנון עתיק במיוחד. לכן אפשר לשים אותן רק במטבחים מיוחדים עם אופי ועיצוב מיוחד, הקרוב כמה שיותר לעיצוב עתיק. סגנונות אפשריים של מטבחים, הם מטבחים איטלקיים, מטבחים עתיקים, מטבחי פולימר בסגנון כפרי, ועוד. לא לכל מטבח מתאימים הידיות הללו, וצריך להשקיע מחשבה האם לשלב, ואיך לשלב בצורה טובה ויפה.

ידיות לחדר ילדים, שונות מידיות רגילות. העיצוב שלהם צריך להיות באווירה ובסגנון המותאם לילדים. סוג החומר ממנה תהיה מיוצרת הידית, יהיה שונה מסוג החומר ממנו ייצרו את הידיות למטבח ולחדר הורים. ישנם סוגים שונים של עיצובים המותאמים לילדים.

חשוב מאוד לבחור עיצובים המשרים אווירה נעימה, ומתחבבים על הילדים.

איזה סוג של ידיות נבחר לארונות? התשובה לשאלה זו רחבה מאוד תלויה, מהי סוג הארון, ומהו סוג הידית.

כאשר אתם רוצים לבחור מוצרי פרזול לבניין, ישנם מוצרים רבים. במאמר זה, נערוך לכם היכרות מקיפה עם מוצרי הפרזול, ייעודם, וסגנונות העיצוב של מוצרי פרזול. מוצרי פרזול מיועדים למטבח, לרהיטים, לארונות, ולחלקים נוספים בבית.

מהם מוצרי פרזול?

בהרבה בתים, אוהבים לקשט את הסלון או החדרים בעמודים עם ווי תלייה וקולבים. עמודים אלו, משמשים לתליית מעילים וחליפות. בדרך כלל, קונים עמודים אלו בכסף, ולעיתים בסכום יקר. למעשה, אפשר באמצעות טכניקות עבודה פשוטות להכין עמודים אלו באמצעות גלילי קרטון גדולים תעשייתים. אפשר גם להכין משטח ישר לווי תלייה באמצעות קאפה צבועה, או קרטון ביצוע.

כאשר אתם בוחרים ידיות למטבח כפרי, אתם צריכים לבחור ידיות מיוחדות, ובעלות סגנון עיצוב מיוחד. מומלץ, שיהיו אלו ידיות קשת, אך בעלות עיצוב מרשים וסגנון ענתיק. ישנו מבחר גדול ורחב של ידיות ענתיק המתאימות למטבח. חשוב לשלב את הידיות הללו במטבח בצורה טובה וחכמה.

איך ליצור חדרי ילדים מעוצבים באמצעות שימוש בידיות כפתור.

איך להשתמש בצבע ובידיות קשת ליצירת חדר מרשים ללא עזרה של מעצב פנים

לדלת שאנו בוחרים להציב בכניסה לביתנו ישנה משמעות רבה. מעבר לתפקידה הפונקציונאלי של הדלת לסגור ולאטום את פתח הכניסה לבית מפני אורחים בלתי רצויים, לכלוך, שמירה על הפרטיות והבטיחות של דיירי הבית, יש לה גם תפקיד דקורטיבי . דלת כניסה, או דלת החוץ היא למעשה כרטיס הביקור לבית שלנו, משום שזהו הדבר הראשון שכל מי שמגיע אל דירתנו או ביתנו רואה טרם הכניסה אל הבית. בנוסף לתפקיד הפונקציונאלי והעיצובי של הדלת יש לה גם חשיבות סמלית רחבה.

אם אתם מתפעלים מחללים מרווחים המעוצבים בסגנון העכשווי, אם אתם נמשכים אל רהיטים ואביזרים המאופיינים בקווים גיאומטריים נקיים ואם אתם אוהבים להרגיש מעודכנים וטרנדיים, קרוב לוודאי שהסגנון המודרני הוא הסגנון שיהפוך את ביתכם לבית חלומותיכם. בין אם אתם נכנסים אל בית חדש ובין אם אתם רוצים לעצב את ביתכם הנוכחי בסגנון המודרני, חשוב להבין תחילה את העקרונות העומדים בבסיס עיצוב בסגנון זה. זאת כדי להקל עליכם את מלאכת תכנון העיצוב ובחירת הרהיטים, התאורה, הטקסטיל והאביזרים המשלימים לבית.