עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

SIRO

הינך נמצא כאן

סינון

עמודים

המותג האוסטרי סירו (SIRO) החל את דרכו כעסק משפחתי קטן לפני למעלה מששים שנה. כיום חולש המותג על פני חמישים מדינות ברחבי העולם ומציע מגוון רחב של פתרונות מתקדמים בתחום אביזרי הריהוט. חברת סירו, כיום המובילה בתחומה, מייצרת בין היתר ידיות המשלבות בין איכות מושלמת לאסתטיקה מוקפדת ומציעה גוון עיצובי עצום.

הידיות מיוצרות באמצעות  טכנולוגיה ייחודית מתקדמת, שפותחה ייעודית לצורך זה ועושה שימוש בחומרים חדשניים לצד חומרים מסורתיים יותר. התוצאה: הידיות של סירו הן הקלות והעמידות ביותר מבין מתחריה בשוק הידיות העולמי.

ההיבט העיצובי של ידיות סירו אינו נופל כלל מהאיכות הבלתי מתפשרת. ניתן למצוא מבחר ססגוני ועשיר של ידיות במגוון אין- סופי כמעט של צבעים, צורות וסגנונות הנותנים מענה לכל טעם ולכל צורך. סירו חרטה על דגלה איכות ופרקטיות לצד עיצוב אירופאי שמפגיש בין המסורתי למודרני. כל אלו הופכים את הידיות של סירו לבחירה האידיאלית המשלבת בין פונקציונאליות ליופי.

אנו גאים לספק ללקוחותינו ידיות המיוצרות על ידי המותג סירו (SIRO) . בכך אנו בוחרים לתת את המוצר והשירות האיכותיים ביותר הקיימים בשוק הידיות. הנכם מוזמנים להתרשם ממגוון ידיות סירו ולבחור את הידיות שישדרגו את ביתכם.