עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

כיצד לעצב את ביתכם בסגנון מודרני

הינך נמצא כאן

אם אתם מתפעלים מחללים מרווחים המעוצבים בסגנון העכשווי, אם אתם נמשכים אל רהיטים ואביזרים המאופיינים בקווים גיאומטריים נקיים ואם אתם אוהבים להרגיש מעודכנים וטרנדיים, קרוב לוודאי שהסגנון המודרני הוא הסגנון שיהפוך את ביתכם לבית חלומותיכם. בין אם אתם נכנסים אל בית חדש ובין אם אתם רוצים לעצב את ביתכם הנוכחי בסגנון המודרני, חשוב להבין תחילה את העקרונות העומדים בבסיס עיצוב בסגנון זה. זאת כדי להקל עליכם את מלאכת תכנון העיצוב ובחירת הרהיטים, התאורה, הטקסטיל והאביזרים המשלימים לבית.

אז מה זה בכלל סגנון מודרני? הסגנון המודרני החל להתפתח בעשורים הרביעי והחמישי של המאה העשרים, בעקבות המהפכה התעשייתית שהתרחשה במהלך מאה וחמישים השנים הקודמות לכך. המהפכה התעשייתית הובילה למעבר מחיי כפר ומייצור במסגרת בתי מלאכה קטנים ומשפחתיים לייצור ממוכן והמוני ולאורבניזציה (מעבר מהכפר לעיר). כל אלו השפיעו רבות על מגוון תחומי החיים ובין היתר על תחום האדריכלות ועיצוב הפנים והובילו לשימוש בחומרים חדשים ולשינוי באופי של מבנים וחללים.

מצד אחד, קשה להגדיר בצורה מדויקת מאוד את הסגנון המודרני משום שהוא משתנה ומתפתח כל הזמן ומאופיין בהתעדכנות לפי צו השעה. סגנון זה קשוב מאוד לאופנות ולטרנדים בעולם עיצוב הבית ובעולם העיצוב והאמנות בכלל. לכן עיצוב פנים של הבית בסגנון המודרני יהפוך את הבית לחלל עכשווי, אורבני, מלוטש ומעודכן אך גם ידרוש שינוי ועדכון במהלך הזמן, מאחר שיש לו נטייה להתיישן עם חלוף השנים. למרות הנטייה של העיצוב המודרני להשתנות מעת לעת, ניתן להצביע על כמה קווים בולטים שמאפיינים את הסגנון, והם אלו שצריכים להנחות אתכם בבואכם לבחור ריהוט ואביזרים לביתכם, אם רצונכם בבית המעוצב בסגנון המודרני.

בבסיס הסגנון המודרני עומדת האידיאולוגיה המינימליסטית, שדוגלת בפונקציונאליות: תפקידו החשוב ביותר של הבית הוא לשרת את דייריו ביעילות המרבית ולאפשר להם מרחב נוח לביצוע הפעולות הדרושות לתפקוד היומיומי שלהם בנוחות ובקלות. המינימליזם והפונקציונאליות יבואו לידי ביטוי בצורות הרהיטים, בשימוש חסכני מאוד בעיטורים ובקישוטים ובבחירה בצבעים מונוכרומטיים. כמו כן תשולב לרוב טכנולוגיה חדשנית לא רק במכשור החשמלי אלא גם באביזרים נלווים כמו פרזול.

בעיצוב המודרני יעשה למשל שימוש ברהיטים בעלי צורות גיאומטריות מובהקות ובקווים ברורים, ללא עיטור בפיתוחים ובקישוטים. זאת בשונה מאוד מהסגנון הקלאסי, אשר הכתיב את עיצוב הפנים של מאות השנים הקודמות.  פעמים רבות ישולבו רהיטים מרחפים ונישות בקירות. כל אלו משתלבים היטב עם הסגנון המינימליסטי.

כדי להפוך את ביתכם לבית המעוצב בסגנון מודרני עליכם לבחור בקפידה את הריהוט, התאורה, הטקסטיל והאקססוריז, כך שיתאימו לעקרונות העיצוב מחד ולטעמכם האישי מאידך. גם אם הריהוט שבביתכם או אופיו הכללי של הבית אינו מתאים לסגנון שברצונכם ליצור ואתם מעוניינים להתחיל בצעדים קטנים תוכלו לגייס את הפרזול לטובת עניין זה.

השימוש בפרזול הוא אחת הדרכים הקלות ביותר להפוך את ביתכם לבית בעל סגנון ואופי מודרני וייחודי, זאת באמצעות שיפור היעילות שבביתכם תוך בחירת ידיות נוחות שיקלו על התפקוד בבית בפתיחה של מגירות, ארונות בגדים, ארונות מטבח ועוד. יחד עם זה ידיות מודרניות מתכתיות בעלות עיצוב נקי וגיאומטרי, נותנות מענה לא רק להיבט הפונקציונאלי אלא גם מתכתבות היטב עם הסגנון המינימליסטי, הנקי והמתועש, שכה מאפיין את עיצוב הפנים המודרני העכשווי. לכן, זוהי בחירה נפלאה כשברצונכם להתחיל עם עיצוב מודרני בביתכם אך גם כאשר אתם רוצים להוסיף מגע סופי ומלוטש לבית המעוצב שלכם.

אצלנו תוכלו למצוא מעל לשלוש- מאות סוגים שונים של ידיות בסגנון מודרני ולתת מענה לטעמכם האישי. אנו דואגים לספק ללקוחותינו ידיות איכותיות המיוצרות בטכנולוגיה עכשווית ומשלבות פונקציונאליות מיטבית עם עיצוב מעודכן ומרהיב.