עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

לאן מתאימות ידיות כפתור?

הינך נמצא כאן

ידיות כפתור הן אותן ידיות שיכולות להתאים למגוון שימושים. ידיות אלה מתאימות למגוון מטרות ומיקומים, תוך שהן מעוצבות בשלל עיצובים החל מידיות במראה פורצלן, ידיות בעיצוב ברונזה מבריקה, ידיות בעיצוב פסיפס, ידיות בצבעים חלקים, ידיות קטנות למראה ועוד. אז לאן מתאימות ידיות מסוג זה? הכל במאמר הבא.

ידיות למטבח

אחד השימושים של ידיות בעיצוב כפתור הוא בארונות המטבח. רבים האנשים שאוהבים להשתמש בידיות אלה למטבח, משום שפרזול למטבח משתלב באופן הרמוני עם ידיות כפריות למטבח, שלרוב מעוצבות בסגנון של ידיות הכפתור. ידיות כפתור לארון המטבח הופך את העבודה במטבח לקלה יותר ונוחה יותר לאנשים שאוהבים מטבחים מודולריים וקלים לתפעול.

ידיות לשידת תינוק

עיצוב חדר התינוק היא משימה מרגשת וכיפית. בניית שידת ההחתלה גם היא חשובה, בעיקר התאמת המגירות לצרכים שלכם, והתאמתה לפעולות ההחתלה. ידיות מגירות השידה חשוב שיהיו נוחות לשימוש, ולכן ידיות כפתור נחשבות למתאימות ביותר לשידת תינוק. כיום ישנן ידיות מסוג זה המעוצבות במגוון צורות חמודות בדמויות שילדים אוהבים כמו למשל - ידית מיקי מאוס, ידית דונאלד דאק, ידית דובון ועוד.

ידיות לריהוט יוקרתי

רבים האנשים אשר אוהבים לעצב ריהוט יוקרתי עם ידיות כפתור פורצלן. ידיות מסוג זה ניתן לפגוש בשידות מעוצבות, ארונות עתיקים, מטבחים יוקרתיים ועוד. ידיות פורצלן נראות ממש כמו תכשיט יוקרתי על גבי הריהוט ולכן הן כה פופולאריות.

ידיות כפתור לשידת מגירות קטנה

שידות מגירות הן בדרך כלל רהיט קטן אשר לו מתאימות ידיות קטנות עגולות או מרובעות. לכן ידיות מסוג זה שגודלן בדרך כלל אינו גדול במיוחד, מתאימות בדיוק לשידות מגירות קטנות שנמצאות לצד המיטה ואינן תופסות מקום רב.

ידיות לריהוט – מקנות את הנגיעה הסופית

חשוב לדעת כי פרזולים או ידיות מיוחדות יכולים לשנות כל רהיט ולהפוך אותו לאלמנט יוקרתי או מיוחד. כאשר אתם מחדשים רהוט, או משפצים חדר, מספיק לצבוע את הדלתות החיצוניות, או לחדש את הצבע, ולהוסיף פרזלים או ידיות מיוחדות, וכבר להפוך את הרהיט ואת הארונות לחדשים ומיוחדים יותר. בזכות הידיות או הפרזולים, ניתן לקבל רהיט חדש ומיוחד יותר, וניתן בהשקעה כספית קטנה לחולל שינוי גדול מאד.