עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידיות כפתור - אילו סוגי ידיות כפתור קיימות?

הינך נמצא כאן

ידיות כפתור הם פתרון מעולה לעיצוב מגוון אלמנטים, בעיקר כאשר הן אינן תופשות מקום רב על גבי הריהוט, אך השימוש בהן הן פונקציונאלי במיוחד, והן משמשות כאלמנט עיצובי משולם. כיום ישנן מגוון סוגי ידיות המתאימות כידיות לארונות, ידיות למטבח, ידיות לרהיטים שונים, ידיות לשידת תינוק ועוד.

אז כיצד נתאים את סוג הידית לעיצוב הרהיט שלנו?

כאשר אנו רוצים להתאים את ידית הכפתור לרהיט שלנו, כמו למשל למטבח - חשוב שנתחשב, בסגנון עיצוב המטבח שלנו. ידיות למטבח המעוצב בסגנון וינטג' למשל, הן ידיות בסגנון עתיק. ידיות בסגנון זה הן אותן ידיות כפתור המעוצבות בסגנון עתיק, בגימור פליז, ידיות עם כפתור שנהב פורצלן פרחוני, ידיות כפתור לארון תלוי, ידיות כפתור פורצלן, ידיות קריסטל ועוד. מראה זה של ידיות למטבח, מאפשר מראה עתיק ומיוחד במינו.

ידיות לחדר התינוק

את הריהוט שבחדר התינוק ניתן גם כן לעצב עם ידיות כפתור לחדר ילדים, וניתן כיום להוסיף לארונות חדר התינוק ושידת ההחתלה ידיות כגון: ידיות כפתור פרח קטן, ידיות כפתור לב קריסטל, ידיות כפתור בצורת גי'רף, ידיות עם ציור של פיל, כבשה ופרח, ומגוון דמויות של ידיות לחדר ילדים.

ידיות לעיצוב המטבח

ידיות למטבח ניתן להתאים לפי העיצוב הכולל של המטבח. כיום ניתן להתאים מגוון ידיות כפתור לארונות המטבח, בעיקר כאשר אנו לא רוצים להכביד על מראה ארונות המטבח שלנו עם ידיות בעלות מראה כבד או גדול מידי.

בנוסף, ידיות לריהוט, שיהיו עדינות ונעימות למראה, הן אותן ידיות כפתור שמגיעות בשלל עיצובים לבחירת הלקוח, ורצוי שהן יהיו ידיות איכותיות במיוחד.