עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידיות לחדר ילדים

הינך נמצא כאן

ידיות לחדר ילדים, שונות מידיות רגילות. העיצוב שלהם צריך להיות באווירה ובסגנון המותאם לילדים. סוג החומר ממנה תהיה מיוצרת הידית, יהיה שונה מסוג החומר ממנו ייצרו את הידיות למטבח ולחדר הורים. ישנם סוגים שונים של עיצובים המותאמים לילדים.

חשוב מאוד לבחור עיצובים המשרים אווירה נעימה, ומתחבבים על הילדים.

מאילו חומרים ייצרו ידיות לחדר ילדים:

החומרים של הידיות בחדר הילדים, הינם חומרים רכים ונעימים. לרוב, יהיו אלו ידיות עץ, לפעמים, יהיו אלו ידיות מפלסטיק קשיח. חומרים אלו, משרים אווירה נעימה על הילדים. בדרך כלל, מידיות פלסטיק ייצרו ידיות כפתור בצורות שונות כמו פרחים או חיות. מידיות העץ ייצרו ידיות קשת או כפתור, ולפעמים ידביקו עליהם צורות שונות.

ידיות כפתור לחדר ילדים:

הסגנון העיקרי של הידיות המעוצבות לחדר ילדים, הן ידיות כפתור. ידיות אלו קלות למשיכה על ידי הילדים, ועם עיצוב מתאים מתחבבות על הילדים בקלות. הידיות יהיו מעוצבות בצורות המתאימות לאופי הילדים.

הרבה פעמים, ידביקו על ידית הכפתור צורה מסוימת המתאימה לעולמו של הילד.

ידיות קשת לחדר ילדים:

גם בחדר ילדים אפשר לשים בהחלט ידיות קשת. אולם הידיות הללו יהיו מעוצבות בסגנון של ילדים. בדרך כלל, יהיו צבועים עליהם ציורים שונים המתאימים לילדים. לפעמים יהיו עיצובים ללא ציורים, אך בצבעים שונים ומגוונים.

צורות שונות של ידיות מעוצבות לחדר ילדים?

מהו סגנון העיצוב של ידיות לחדר ילדים? העיצוב על הידיות לקוח מעולמם של הילדים. יש כמה סגנונות מתאימים: עיצובי פרחים וצורות הלקוחות מעולמם של הילדים, חיות, פרחים, בובות, דמויות ילדים, ועוד.

צורות של חיות: סגנון העיצוב הכי נפוץ בידיות אלו, הינו עיצוב חיות. זהו עיצוב קל מאוד לביצוע- מכינים צורת חיה מעץ, ומדביקים על ידית כפתור הצבועה. צורות חיות אהובות מאוד על ילדים.

ישנם עיצובים רבים של חיות מכל הסוגים: פרפרים, בהמות, חיות טורפות, חיות מחמד, פילים, ועוד.

פרחים: ילדים אוהבים מאוד פרחים. לכן, תמצאו ידיות רבות לחדר ילדים בצורת פרח. לרוב יהיו אלו בסגנון כפתור. חלקן יהיו מעץ, וחלקן יהיו מפלסטיק קשיח, עם גולת מתכת בתוך הפרח. ישנו מגוון רחב של צבעי פרחים.

כדאי לגוון לילד, ולבחור בצבעים שונים של פרחים, המתאימים לעיצוב הכללי של החדר.

מה כדאי לבחור?

בחדר של תינוק, אפשר להסתפק בידיות בצורת פרחים. כאשר בוחרים ידיות לחדר של ילד שמבין, חשוב להפוך את הילד לשותף בבחירה. כמובן צריך לזכור שבחדרי בנים, הצבעים יהיו כחול וירוק, ובחדרי בנות, הצבעים יהיו ורוד, אדום וסגול.

לתת לילד לבחור את הידיות לחדר שלו:

לפעמים, מתוך רצון לעצב את הבית בצורה מושלמת, אנו שוכחים את העיקר בחדר ילדים, והוא הילד עצמו. על הילד לאהוב ולהתחבר לעיצוב של החדר.

מומלץ לשאול את הילד איזה צורה הוא רוצה על הידית. לכל ילד יהיה בחירה שונה, משום שהטעם של הילדים שונה מילד לילד. כאשר מתאפשר, מומלץ לקחת את הילד למסע הקניות ולבחור איתו את העיצוב האהוב עליו.

אם הבחירה היא מתוך האתר, אפשר לתת לילד לבחור מתוך המסך את הצורה האהובה עליו ושרוצה לראות בחדר שלו.