עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידיות למטבח כפרי

הינך נמצא כאן

כאשר אתם בוחרים ידיות למטבח כפרי, אתם צריכים לבחור ידיות מיוחדות, ובעלות סגנון עיצוב מיוחד. מומלץ, שיהיו אלו ידיות קשת, אך בעלות עיצוב מרשים וסגנון ענתיק. ישנו מבחר גדול ורחב של ידיות ענתיק המתאימות למטבח. חשוב לשלב את הידיות הללו במטבח בצורה טובה וחכמה. ישנם כמה כללים שכדאי ללמוד ולדעת על שילוב נכון ומתאים של ידיות ענתיק במטבח.

להתאים ידית לפי צבע:

חשוב מאוד, לבצע התאמה בין צבע הידית, לבין צבעי הארונות והמגירות. כדי להבין איך בוחרים צבע ידית, כדאי להבין איך לבחור את שילוב הצבעים במטבח. בדרך כלל, לכל מטבח יש 2-3 גוונים. כיצד נעשה בחירה נכונה של גווני המטבח? בדרך כלל, מוטב ששתי הצבעים במטבח יהיו מנוגדים. למשל: שחור- לבן. חום- לבן. יש מקרים שבהם מתאימים צבעים עם הרמוניה והשלמה, כמו: חום- שחור, נחושת- חום בהיר. לכן, כאשר בוחרים את צבע הידית, צריך שהיא תהיה שונה מצבע הריהוט, ומתאימה או זהה לצבע השני במטבח.

ידיות פורצלן מתאימות מאוד למטבח כפרי:

ידיות העשויות מפורצלן, עם ציורי פרחים עליהם, יכולות להתאים מאוד למטבח כפרי. בדרך כלל, ידיות אלו יתאימו כאשר ארונות המטבח צבועים בלבן, והגילופים על הארונות הינם קלילים, ולא עיטורים כבדים. ידיות אלו, של פורצלן, הינן ידיות מושלמות עבור ארונות המטבח. אולם, לא מספיק הצבע הלבן של הפורצלן. חשוב לשים לב מהו הצבע של המתכת בידית, ושהיא תהיה הגוון השני במטבח.

ידיות קלאסיות בסגנון עתיק של פעם- מתאימות לרהיטי עץ מלא:

כאשר אתם בוחרים למטבח הכפרי שלכם ארונות מעץ מלא בגווני חום, כדאי לכם לבחור ידיות בגווני נחושת המעוצבות בצורת עיטורים. אמנם ידיות אלו יותר יקרות, אך יוסיפו יותר יופי למטבח. אם הארונות עשויים מעץ מלא אך צבועים בלבן, מומלץ לבחור ידיות עם עיטורים מיוחדים בגווני כסף.

מתי כדאי לשלב ידיות מושחרות עם עיטורים במטבח כפרי?

כאשר יש במטבח הכפרי שילוב צבעים של לבן ושחור, מתאים לשלב ידיות מושחרות מעוטרות.