עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידיות ענתיקה לעיצוב הבית

הינך נמצא כאן

בשנים האחרונות ישנה מגמה והיא חזרה לעיצוב העתיק, הלוא הוא אותו עיצוב בסגנון וינטג' שלוקח אותנו אל ימים פשוטים יותר, בהם הכל היה יותר נעים ומזמין. ידיות ענתיקה, מסייעות לנו לתת את הטאצ' האחרון לריהוט שלנו בכל חלקי הבית, או בכל חלל שאנו מעצבים. אז לאילו חללים מתאימות ידיות ענתיק? כמה הצעות בהמשך.

ידיות ענתיקה לדלתות פנים

דלתות הבית שלנו יכולות לעשות את כל ההבדל בכל הנוגע לעיצוב הבית. כאשר אנו בוחרים דלתות ייחודיות לעיצוב הבית, אנו רוצים שגם הידיות של הדלתות יהיו ייחודיות ולכן חשוב לבחור ידיות ענתיקה שישלימו את המראה הספציפי של הדלתות.

ידיות ענתיק למטבח

כאשר אנחנו מעצבים את המטבח שלנו במראה וינטג' או במראה פרובנס הכה מבוקש בשנים האחרונות, אחד המוטיבים החוזרים הוא שימוש בידיות ענתיק פורצלן, או בידיות כפריות להתאמה למטבח בסגנון כפרי, בידיות למטבח פרובנס, בידיות ענתיקה להשלמת המראה המבוקש.

הידיות שנתאים לדלתות המטבח, ולריהוט המטבח, יאפשרו את הנגיעה האחרונה במטבח, ובכך ישלימו את המראה העתיק, הכפרי והמיוחד של המטבח.

ידיות לרהיטים

גם את הידיות לרהיטים שלנו אנחנו רוצים לשמור בסגנון עתיק וייחודי. לכן לארונות שלנו נתאים ידיות ענתיקה בסגנון משלים. כדי לעשות כן, חשוב לבחור ידיות כפתור לארון הבגדים, וניתן לבחור ידיות פורצלן, ידיות כפתור עם פרח עתיק, ידיות בסגנון מיושן ועוד.

על מנת לשמור על סגנון ייחודי, חשוב לבחור בקפידה את כמות הידיות, לא להעמיס בפרזולים וידיות, ולשמור על טוב טעם בעיצוב הבית וחלליו השונים