עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

איך ליצור חדרי שינה מעוצבים לילדים

הינך נמצא כאן

איך להשתמש בצבע ובידיות קשת ליצירת חדר מרשים ללא עזרה של מעצב פנים

חלומם של הורים רבים הוא ליצור חדרי שינה מעוצבים לילדים בביתם. חדר שינה מעוצב יוצר אווירה נעימה והרמונית ותורם להרגשה הכללית בבית ולהתנהלות היומיומית של הילדים. גם אם לא ניחנתם בעין עיצובית או בידע של מעצב פנים או סטייליסט באפשרותכם לעצב ללא עזרה חדר מרשים ויפה.

אחת הדרכים לכך היא שימוש בצבעים. שילובי צבעים הרמוניים או מעניינים בחדר ברהיטי ילדים, בטקסטיל (וילונות, כריות, שטיחים), בתאורה ובצבעי הקירות יהפכו  גם את החדר הפשוט ביותר למרחב אסתטי ומזמין. מבחר הצבעים שקיים בשוק עלול לבלבל ולהקשות על הבחירה ולכן כדאי להכיר דרך יעילה  להתאמת צבעים שתסייע לכם להתמקד ולדעת מה לבחור מבין האפשרויות המוצעות.

דרך טובה היא לבחור בהדפס או בציור שאתם אוהבים בחדר הילדים או בכל חדר בבית. למשל: הכרית בסלון, השטיח בחדר הילדים, תמונה שתלויה על הקיר ועוד. התבוננו על ההדפס ובחרו מתוכו שניים- שלושה צבעים. אלו יהיו הצבעים שינחו אתכם בבואכם לבחור את הפריטים העיצוביים לצורך עיצוב חדרי הילדים ואת רהיטי הילדים לחדר. צלמו את ההדפס או הציור בטלפון הנייד כך שתוכלו להיזכר בצבעים שבחרתם בכל עת.

הדרך השנייה לעצב חדרי שינה לילדים בקלות היא באמצעות בחירה של אביזרים מעוצבים לחדר כמו ידיות לארון ילדים או ידיות לשידת החתלה. כאשר בוחרים בסוג הידית מומלץ לקחת בחשבון את היעוד של הידית: האם מחברים את הידית אל דלת או אל מגירה ואיזו ידית תהיה נוחה יותר לאחיזה? אך חשוב להתייחס גם  אל ההיבט האסתטי: מהו הצבע או הסגנון שמתאים לחדר.

קיימים שני סוגים של ידיות: ידית כפתור וידית קשת. ידית הכפתור מקנה לחדר מראה צבעוני, כייפי וילדותי ואילו ידית הקשת הופכת את המראה למלוטש ונקי יותר ומשתלבת היטב עם רהיטי ילדים ונוער.  ידית זו נוחה מאוד לאחיזה ולשימוש ומגיעה בקשת רחבה של צבעים, חומרים וסגנונות שמתאימים לכל סגנון ולכל גיל.

אנו מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו "עולם של ידיות" ולהתרשם מהמגוון  של ידיות הקשת האיכותיות שלנו. חנות Big Handels ידועים באיכות הפרזול ונחשבים למובילים בתחומם. לחצו על הקישור הבא  ותועברו לאולם התצוגה הווירטואלי שלנו.

תיאור המאמר:

אתם יכולים לעצב בהצלחה חדרי שינה לילדים בלי להסתבך ובלי לשכור את שירותיו של מעצב פנים או סטייליסט. זאת באמצעות שימוש בצבע ובאביזרים משלימים כמו ידיות.