עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידית צינור

הינך נמצא כאן

דף הבית > Catalog > handles-furniture > ידית צינור

סינון

עמודים

אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בתחום עיצוב הבית הוא הטרנד המודרני- היי טק. מדובר בסגנון נקי מאוד ובעל אופי פונקציונאלי ומינימליסטי. בסגנון זה נמנעים משימוש בקישוטים מיותרים ובחפצים מרובים בחלל הבית. החומרים שמשתלבים היטב בשפה העיצובית המודרנית הם מתכות, זכוכית, בטון וגבס בגימור חלק והצבעים הם לרוב מונוכרומטיים. הקווים הם לרוב ישרים ומדויקים. הסגנון המודרני מייצר אווירה עכשווית, מעודכנת אך גם מעט קרה.  

מומלץ לעשות שימוש בפרזול כדי להוסיף אופי ועניין לבית ולשלב ידיות צינור בצורות מעוצבות ומגוונות. ידיות הצינור הן אחד מסוגי הידיות האידיאליים עבור הסגנון המודרני משום שהן בעלות מראה נקי ומלוטש ותורמות למראה המוקפד המאפיין סגנון זה. בעת רכישת ידיות לדלתות פנים ניתן לבחור בידית צינור מלבנית או בידית צינור קשת. קיימים סוגים נוספים של ידיות צינור כמו: ידיות צינור נירוסטה, ידיות צינור מנט ועוד וניתן לבחור גם בהן עבור מגוון רחב של שימושים. גם בעת הבחירה בידיות לאמבטיה, וכן ידיות למטבח ולארונות מומלץ לבחור מתוך מבחר הידיות המופיע בקישור הבא. 

אם בכל זאת יש לכם שאלות, או שמא לא הצלחתם לבחור בידית המתאימה לכם ביותר, אל תהססו לחייג אלינו! נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת.