עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

תקנון האתר

הינך נמצא כאן

תקנון האתר
 

ברוכים הבאים לחנות מקוונת של BigHandles ( להלן : "האתר"). האתר מנוהל ומופעל על ידי חברת ביג פרזול בע"מ ח.פ 514425545

לפני השימוש באתר אנא ודא כי קראת והסכמת לתקנון ולנאי השימוש באתר.

השימוש באתר כפוף למפורט במסמך זה.אנא קרא את תנאי השימוש באתר (להלן:התקנון")

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

כניסתך לאתר ושימושך בו יעידו על הסכמתך לתנאים המפורטים להלן:

תקנון האתר מתייחס לאתר המופיע תחת שם  הדומיין לעיל: handles.co.il ומשמש כחנות מקוונת לרכישת מוצרים ושירותים ע"י ציבור הגולשים באינטרנט ישראלי, באתרינו הוצג מגוון רחב של ידיות פרזול ממיטב היצרנים והמשווקים.

מבצעים

כל המבצעים הם עד גמר המלאי, וניתנים להפסקה חד צדדית בכל עת ע"י הנהלת האתר.אין כפל מבצעים. אין מתנות על קניית מוצר כלשהו.

BigHandles רשאית לשנות את תנאי התקנון מדי פעם בפעם, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי,

באמצעות פרסום התקנון המתוקן באתר.

 עדכון אחרון שבוצע 1/01/16.
 

1   כללי

 

1.1   תקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך ורק לצורכי נוחות בלבד ומתייחס לגברים ונשים כאחד.

1.2   הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש, רכישה והזמנה שיעשו על ידי המשתמש ( להלן: "מבצע הפעולה") באמצעות האתר ויהווה הסכם מחייב בינך לבין handles.

1.3   הנך מתחייב לקרא הוראות תקנון זה, בטרם שימוש, רכישה והזמנה ישירות מהאתר ו/ או טלפונית שיעשו ע"י מבצע הפעולה. מודגש כי עצם שימוש, רכישה והזמנה תהווה הודעה מוחלטת, סופית ובלתי חוזרת מצד הלקוח ומבצע הפעולה כי קרא הוראות תקנון זה, הבין והוא מסכים להן.

1.4   רישומי המחשב של handles בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות ולפרטי הפעולות.

1.5   הגלישה באתר handles.co.il  ו/או רכישת מוצרים או שירותים דרך האתר ו/או טלפונית( להלן: "פעולה") אשר מוצעים למכירה באתר זה, מהווה את הצהרת והסכמת המשתמש לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, וכי לא תהא לו ו/או מי מפעיליו ו/או מי מטעמם כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מפעיליו לפי תקנון וכללי השתתפות אילו. במידה והמשתמש אינו מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה, אזי המשתמש באתר זה מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר זה.

1.6   רשאים להשתתף במכירות המוצעות באתר זה כל תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי הישראליות.

1.7   handles שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה למכירות/או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר ו/או מי שמסר במתכוון פרטים שגויים ו/או לבטל השתתפות של גולשים אשר התנהגותם אינה הולמת ושאינה לפי כללי ההשתתפות באתר זה.

1.8   לבירורים שונים ניתן לפנות לנציגי השירות של- handles באמצעות אתר האינטרנט תחת הכותרת "צור קשר" או טלפונית בטלפון 04-6556996  בשעות פעילות שירות הלקוחות בימי א-ה מ-9:00 עד 18:00,ביום ו מ-9:00 עד 14:00 או בפקס 04-6579559 נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.  1.9   אופן משלוח המוצרים הנרכשים דרך אתר זה יבוצעו באמצעות דואר רשום או שירותי שליחים עד הבית או איסוף מהמחסן עם ידיעה מראש על הגעתכם או בכל דרך אחרת אשר handles  תקבע, לשיקול דעתה בלבד.

1.10 בכל הנוגע לקישוריות ("לינקים") המופיעות באתר לאתרים אחרים, handles לא תישא כל אחריות לתוכנם של אתרים אחרים, למידע המתפרסם בהם, או לכל פרט אחר הקשור עמם.

handles לא תהייה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה מהמידע המופיע בשירותים שתגיע אליהם באמצעות קישוריות מאתר handles.co.il

1.11 חרגה החברה מהוראות תקנון זה במקרה או במקרים מסוימים ע"פ שיקול דעת, לא יצור הדבר תקדים מחייב בכל צורה שהיא, ולא יהיה בכך כדי לחייב את handles לפעול בדרך דומה בכל מקרה אחר.   

  1.12  handles שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ותאור מוצרים באתר בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי  .

2   רכישת מוצרים ושירותים

2.1 המכירות של המוצרים והשירותים באתר handles.co.il הינם במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.

הליך השלמת המכירה מותנה באישור שהמוצר המבוקש קיים במלאי של handles בעת השלמתה. בנוסף, רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הזמנתך כברת ביצוע. לאחר אישור חברת כרטיסי האשראי, נפעל בהליכי אספקת המוצרים. במידה והמוצר לא קיים במלאי תישלח הודעה באמצעות המייל ללקוח ו/או באמצעות הטלפון. במקרה כזה יזוכה מבצע הפעולה בסכום ששולם.

2.2  handles לא תהיה אחראית על נזק ישיר או עקיף שיגרם למבצע הפעולה עקב אי קבלת המוצר המבוקש עקב חוסר במלאי מחירי המוצרים באתר זה כוללים מע"מ, אלה אם לא צוין אחרת בעמוד המכירה.מחיר המוצרים באתר אינו כולל הובלה לבית הלקוח ,מחיר הובלה לפי מחירון רשות הדואר.

2.3 handles לא תתחשב בהזמנות אשר לא נקלטו במחשביה, או שנקלטו באופן חלקי או משובש, ו/או אם לא מולאו כל הפרטים הדרושים וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי handles.

      הזמנות ועדכונים הנעשים ע"י מבצע הפעולה חייבים להיקלט במחשבי handles באופן תקין ומסודר, כשהם מכילים את כל הפרטים והמידע הנדרשים. כל הזמנה שנקלטת במערכת  SAP     

      מקבלת מספר סידורי, אולם אין בקבלת מספר סידורי זה בכדי לאשר קבלת ההזמנה, שכן אישור כזה כפוף לבדיקות שונות שעורכת handles.

2.4 handles  עושה כמיטב יכולתה על מנת לספק לגולשים באתר זה את מרבית המידע לצורך

      החלטה לגבי קניית המוצר. במקרה שבו קיים הבדל בן פרטי המוצר בכתב לתמונה             

      (כגון: צבע המוצר) המתפרסם באתר,הנתונים בכתב הם המחייבים.

      התמונות המוצגות באתר זה הן לצורך המחשה בלבד, ואינן מחייבות את handles.

2.5 יובהר ויודגש, כי השלמת הליך מכירה, מותנה באישור ובכך שהמוצר המוצע למכירה יהיה קיים במלאי בעת השלמת ההליך.

2.6  עם זאת, עלול להיווצר מצב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן המלאי של handles או איננו זמין. במצב כזה, רשאית handles לבטל את המכירה ולהשיב לקונה את

      כספו אם בוצע תשלום בפועל, כל זאת בהודעה שתיעשה באמצעות הטלפון/פקס או באמצעות הדואר האלקטרוני של הקונה.  

 

       3 שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

3.1  כדי לרכוש מוצר או שירות באתר handles יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמא אישית, אשר תלווה אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצעו העסקה, כגון שם ,כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון, מספר תעודת זהות ומספר כרטיס אשראי.

3.2  handles ו/או מי מטעמה מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם, אלא אם כן נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה, handles תאפשר גישה למידע רק לאילה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

3.3  handles נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור,ככל האפשר על סודיות המידע.

       עם זאת במקרים שאינם בשליטת ו/או הנובעים מכוח עליון, חברת handles לא תהה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא עקיף ו/או ישיר,שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

3.4 טרם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות ( להלן: "פעולה" ) נדרש תחילה לבצע הרשמה לאתר באמצעות בחירת שם משתמש וסיסמא ובנוסף יש להקליד פרטים בסיסיים כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון, מספר כרטיס אשראי, מס' תעודת זהות ופרטים נוספים אם וככל שידרשו. בשלב זה הופך המשתמש למבצע פעולה (להלן: "הלקוח" או "מבצע הפעולה") כדי שהפעולה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים. אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

3.5 דע:הגשת פרטים כוזבים הנה עברה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

3.6  חשוב להבהיר כי ההרשמה לאתר handles.co.il מהווה אישור מצד מבצע הפעולה להיכלל ברשימת לקוחות אתר handles, אשר נמנים על תפוצת הדיור הישיר ומשלוח הודעות בגין מבצעים והנחות.

3.7  התנאי המוקדם לתוקף רכישתו של המשתמש טרם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות אחד ו/או יותר או באתר זה הינו, אישור של חברת כרטיס האשראי לעסקה שביצע ולגביה.

3.8  handles שומרת לעצמה את הזכות לאסוף בעת הימצאותך באתר, מידע אודות הרגלי הקניה שלך מוצרים שרכשת, מוצרים בהם הבעת עניין, עמודים שצפית בהם, הצעות שעניינו אותך וכל מידע אחר, לרבות בדרך של שימוש ב"עוגיות" (Cookies  ).

3.9  handles רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי.

3.10 handles תהייה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים ובלבד שאין

        הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

3.11 handles מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה, על מנת לשמור על סודיות פרטי המשתתפים במכירה ולאבטח את המידע הנשמר באתר זה. עם זאת מאחר שמדובר בסביבה מקוונת.

אין באפשרות ה- handles להבטיח באופן מוחלט מניעת חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בהם, ככל ובמידה ויעלה בידי צד שלישי לחדור למידע השמור לרבות מידע שנאגר אודות מציעים או להשתמש בו לרעה,

הנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי  אתר handles ו/או את המפעילה ביג פרזול בע"מ.

 
4    אספקה והובלה

4.1   handles  היא שקובעת את אופן ההובלה והאספקה לפי שיקול דעתה בלבד. זמן ההספקה שנקבע אינו כולל ימי ו' ,שבתות, ערבי חג, חול המועד וחגים.

4.2   handles אינה אחראית לכל איחור או עיקוב באספקה ו/או לאי-אספקה אשר נגרמו מאירועים שאינם בשליטתה ו/או כתוצאה מכוח עליון לרבות שביתות, השבתות וכיוצ"ב.

       בכל מקרה תוגבל אחריותה של handles בקשר עם איחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים או שירותים שנרכשו באתר לנזקים ישירים ככל שיגרמו עקב מעשה או מחדל של handles ו/או מי מטעמה בהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח.

4.3 handles לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות תהא עילת התביעה אשר תהא לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

4.4 באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החברה ו/או הספקים יהיו רשאים להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל, אשר יתואם עימם מראש.

4.5 דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל ו/או אספקה אקספרס. הובלות חריגות משמעותם, הובלה לאזורים חריגים ובכפוף לרשימת היישובים של חברת השליחויות בהן מתבצעת השליחות.

משלוח ליישובים חריגים ו/או מרוחקים ו/או מעבר לקו הירוק,בישובים מסוימים יתכן תוספת מחיר למשלוח  כגון:

משלוחים לאילת, ישובים מרוחקים , קיבוצים, מושבים, ישובים מעבר הקו הירוק וכל יישוב שהוא לא עיר יחייבו בדמי משלוח לפי טבלת המחירים במוקד השרות ולא לפי המחיר המצוין בדף המכירה ועשוי להיות כרוך בתשלום נוסף על פי מידע שיימסר על ידכם לנציג השירות.
בנוסף,למקומות גבוהים ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים.

 4.6  בעת אספקת המוצר רשאית החברה ו/או מי מטעמם לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.

4.7 התקנון של רשות הדואר לישראל ו/או של כל גוף אחר באמצעותו handles מבצעים את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה /הובלה של  מוצר באמצעות

      האתר, ויחייב כל מציע. יודגש, משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית. אולם בישובים קהילתיים,כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב תתקבל הודעה על כך בבית הלקוח.

4.8 יש לציין כי זמני האספקה ו/או ההובלה של המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף

      המכירה כוללים רק את חישובם של ימי העסקים ( ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, חול המועד וימי חג).   

4.9 דמי המשלוח יכולים להשתלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים

      רשאית  handles לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.

  

 5   אחריות

5.1   handles לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה

5.2  handles הינה נושאת אחריות עד בית הלקוח בזמן האספקה.

5.3  handles אינה נושאת באחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים או כתוצאה מכך שהמוצרים אשר סופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקינים.
handles מתחייבת לעשות כל שביכולתה לשמור על פעילות תקינה של האתר ושל הפעולות הנעשות אך אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות כלשהן.
handles לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו הצעתך לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת ממך מלהגיש הצעתך או לעדכן אותה.

5.4 handles עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו ורציפותו של שירות אתר המכירות.למרות מאמציה  ומאחר ומדובר בסביבת עבודה מקוונת, handles אינה  מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, ואינה  מתחייבת כי יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים, תקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת. handles לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל נזק או הוצאה הנובעים מהפרעה כאמור, לרבות כל מקרה בו הצעתך לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת ממך מלהגיש הצעתך או לעדכן אותה. השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא AS IS לא תהיה למשתמש או למבצע הפעולה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי handles בגין תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו  ודרישותיו.

5.5   handles לא תישא באחריות במישרין ו/או בעקיפין למוצרים. טיבם, התאמתם לצרכיך ו/או למפרט הטכני. המסופקים באתר לאחר מכירתם, לרבות לתיקונם ו/או לאספקת חלקי חילוף, והאחריות בגין האמור, ככל שישנה על פי דין, חלה באופן בלעדי על היצרנים/משווקים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. מבצע הפעולה יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר.

5.6  handles  לא תהייה אחראית על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח ו/או מבצע הפעולה.

5.7  handles לא תישא באחריות כלשהי לטיבם, איכותם, עמידותם ותכולתם של המוצרים בעקיפין או במישרין.

5.8   handles לא תהייה תישא אחריות כתוצאה מכך שהמוצרים אשר סופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקינים.

5.9 handles לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים ו/או הובלתם ו/או כתוצאה מכך שהמוצרים אשר סופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקינים.

 

6  ביטול רכישה/עסקה

6.1 בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ''א-1981 ('להלן: "חוק הגנת הצרכן'') רשאי צרכן לבטל קנייתו

      של מוצר בהודעה בכתב באמצעות פקס ו/או הדואר האלקטרוני  ישירות לחברה עד 14 יום ממועד

      קבלת המוצר בפועל או מקבלת מסמך הגילוי ( המאוחר מבניהם) ובצירוף החשבונית המקורית.

6.2 לשם נוחות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בא יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:

6.2.א ברכישה של מוצר מיום עשית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך

     המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג' (ב') לחוק הגנת הצרכן לפי המאוחר מבניהם.    6.2.ב ברכישת שירות: בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות  2  

      ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

6.2.ג ברכישת פרטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל העסקה, העל כאמור בסעיף 14ג' (ד) לחוק הגנת הצרכן. 

6.3 ביטול שלא עקב פגם במקרה של ביטול העסקה/רכישה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין  

      המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי המציע - תתבקש להחזיר את המוצר למוכר במקום

      שבו הוא מנה  את עסקיו. יובהר ויודגש, כי ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב למוכר

      באריזתו המקורית,שלם ולא  נעשה בו כל שימוש ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול

 מכל  מין וסוג שהוא, ולא בוצעה במו צריכה הרכבה שהיא. תחזיר handles למבצע הפעולה,בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של מבצע הפעולה בשל העסקה  ולא תגבה ממבצע הפעולה סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם. קיבל מבצע הפעולה את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לספק במקום עסקו, על חשבון מבצע הפעולה, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל מבצע הפעולה בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי מבצע הפעולה  יחויב בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה או החוזה נשלח מהספק ו/או handles לחברת השילוח . דעו: החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של handles לתבוע את נזקיה בשל כך.
על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

6.4 ביטול עקב פגם במקרה של ביטול מבצע העסקה עקב פגם במוצר נושא חוזה או עסקה, או עקב  אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת handles, תחזיר handles למבצע  הפעולה בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אתו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, יבטל את חיובו של מבצע הפעולה בשל העסקה ולא תגבה ממבצע הפעולה דמי ביטול כלשהם. קיבל מבצע הפעולה את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות החברה במשרדיה.את המוצר יש להחזיר על כל חלקיו ובאריזתו המקורית, החזרת המוצר היא תנאי להשבת סכום העסקה.

6.5 handles שומרת לעצמה את הזכות עקב תוצאות הביטול לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך

     המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

6.6 האמור בסעיף זה לא יחול על המוצרים והשירותים הקבועים בסעיף 14 ג' (ד') לחוק הגנת הצרכן.

6.7  handles תעשה ככל שביכולה על מנת לסייע ללקוח בהליך החזרת המוצר ואו השירות.

 

7  ביטול מכירות מצד חברת ביג פרזול בע"מ המפעילה חנות מקוונת handles או המשווק מורשה.

7.1 handles שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה), לרבות בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:

  1. אם יתברר שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.
  2. אם אירעה תקלה טכנית אשר מנעה או עלולה הייתה למנוע הזמנה מסוימת.
  3. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים לדעת handles את המשך  המכירה ביצועה או השתתפות  מספקת בה.
  4. במידה ותחול טעות בתום לב בהדפסה, בתיאור המוצר/השרות, בתנאי המכירה, ו/או במקרה של טעות בהזנת נתוני המכירה ו/או נפלה טעות קולמוס בין אם במחיר במוצר  ובין אם בתיאור המוצר ו/או  טעות בהזנת הנתונים של המזמין, רשאי המוכר/החברה לבטל את הרכישה הספציפית.
  5. בכל מקרה שנעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה.
  6. handles או חברת ביג פרזול בע"מ רשאים לבטל את הזמנת מבצע הפעולה, אם ההזמנה בוצעה ללא פרטיו המלאים/המדויקים של מבצע ההזמנה.
    באם אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה ו/או הזמנה, רשאים handles  ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך.

      הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון .

  1. הנך מצהיר בזאת כי והיה והחברה תבטל את המכירה כאמור לעיל, לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה  ו/או תביעה נגד חברת ביג פרזול בע"מ-handles.co.il

 

8   תמורה ואמצעי תשלום

8.1 חיובך בסכום לתשלום יתבצע באמצעות חשבון כרטיס האשראי שלך, אשר את פרטיו תזין באתר ו/או תעביר לנציגת השירות במרכז ההזמנות של  handles.

8.2 בכל מקרה שחברת כרטיסי האשראי תסרב לכבד את כל התחייבויותיך, תבוטל קנייתך, המוצר לא יסופק לך ותחויב בדמי ביטול בכפוף לחוק הגנת הצרכן.

8.3 כל תשלום אשר לא יפרע במלואו ובמועדו, ישא ריבית והצמדה בשיעור המרבי הנהוג באותה עת בבנק מזרחי טפחות בע"מ ביחס לאשראי שקלי על משיכות חריגות ( להלן: "הריבית החריגה"). כן יחויב הלקוח בתשלום  לhandles - בגין הוצאות גביה, לרבות הוצאות משפטיות ושכ"ט עו"ד, שהוציאה handles לצורך גבית חובך. יובהר, כי הריבית החריגה מגלמת בתוכה גם את רכיבי ההצמדה.

8.4 השירות מסוף WS לסליקת אשראי דרך חברת כספית בע"מ caspit.co.il.

 

9   קניין רוחני

9.1   אייקונים (icons) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הינם בבעלותם הבלעדית של חברת ביג פרזול בע"מ.

9.2   אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לשנות עיצוב או ממשק גרפי, ולתרגם מידע כלשהו מן האתר( לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים, שיטות מכירה וקוד-מחשב) בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר באמצעות תוכנות איסוף נתונים וכיו"ב ו/או להפיץ נתונים אילה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.

       בלא קבלת רשותה המפורשת של חברת ביג פרזול בע"מ מראש ובכתב וכן אין לנהוג בכל צורה שהיא המפרה את הוראות הדין בעניין הקניין הרוחני.

9.3   handles רשאית לשלוח למשתמש דואר אלקטרוני, לפנות למשתמש בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים.

9.4   הספקים המופיעים באתר אינן בבעלות החברה ואינן פועלות על ידי האתר. המוצרים באתר הם באחריות הבלעדית של הספקים. אלא אם נכתב אחרת.

 

10 פרסום

10.1 פרסום מידע במנועי חיפוש ו/או באתרי השוואת מחירים
מפעילי האתר לא יהיו אחראים בכל אופן שהוא על פרסום שלא מטעמם , במנועי חיפוש שונים ברשת המציגים קישורים לאתר, פורומים, אתרי השוואת מחירים לרבות אתר השוואת המחירים Kama,Zap ומנגנון השוואת המחירים אותו מפעילים מטעמו,דפיי זהב,בזק YAD2,, וכו'...
האחריות למידע המפורסם מתייחסת למידע שיש באתר handles.
כמו כן נדגיש כי המידע הטכני המוצג , באחריות הספק בלבד.

 

      11 דין ושיפוט

11.1 הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת תהיה לבתי המשפט של מחוז אשדוד בלבד, הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

     12 פרטיות

הנהלת האתר מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לרשותה כדי לשמור על סודיות פרטי הלקוחות שנמסרו בעת ההרשמה.מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין   באפשרות הנהלת האתר להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת הנהלת האתר יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/ או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה.
האתר מאובטח גם באמצעות תוכנת אבטחה 128 BIT SSL,הממונה על הגנת הפרטיות אחראית חברת COMODO SECURE ארה"ב.

 

גלישה נעימה!!! חווית קניה מיוחדת מאחלת לכם צוות עובדים ביג פרזול בע"מ

http://handles.co.il

http://bigtools.co.il

http://bigpirzul.co.il