עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

Citterio

הינך נמצא כאן

סינון

עמודים

המותג Citterio נוסד בשנת 1945 באיטליה והוקם על ידי ג'וליו קיטריו כסדנה עצמאית שמטרתה לספק אביזרים נלווים לשוק הריהוט המקומי. במהלך העשורים הבאים הפכה החברה הקטנה לאחד היצרנים המובילים בחדשנותה ובטכנולוגיה המתקדמת שלה בשוק הבינלאומי לייצור ידיות ואביזרי ריהוט.  

כיום מקדישה החברה מאמצים רבים על מנת לספק ללקוחותיה את הידיות האיכותיות  ביותר במחירים הזולים ביותר ונסמכת על מסורת רבת שנים של עיצוב וייצור איטלקי ומסורת משפחתית. ההתבססות על האיכות האיטלקית אך גם המבט אל הקדמה הם אלו שמכתיבים את פעילותה של  Citterio והופכים אותה ליצרנית מצליחה שמספקת ידיות ואביזרים נלווים לריהוט באיכות גבוהה תוך התאמה לדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח.

החברה מספקת ידיות ואביזרים בסגנונות עיצוב שונים ומרהיבים, כגון: ידיות ומתלים יוקרתיים ומשובצים בקריסטל,  ידיות בעלות מראה קלאסי ועתיק שמיוצרות במבחר עשיר של גימורים וכן ידיות בסגנון מודרני. כיבואנים בישראל של ידיות Citterio נשמח להציע ללקוחותינו את המבחר המגוון של הידיות. הנכם מוזמנים לבקר באתרנו ולמצוא את הידיות שיאפשרו לכם להוסיף מגע איטלקי ויוקרתי לביתכם במחירים השווים לכל כיס.