עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

Union Knopf

הינך נמצא כאן

סינון

עמודים

ידיות לריהוט של UNION KNOPF מיוצרות במסורת העתיקה.UNION KNOPF הוא יצרן של ידיות רהיטים ממתכת ומאלומיניום. הוא מציג לראשונה גם ידיות רהיטים שעשויות מחומרי הגלם של הפלסטיק - Duroplyus®, Duron®, Durohorn® וGamtek®.

תשומת לב רבה מופנה לקשר מתמיד עם הלקוח. אנחנו מביאים בחשבון את הדרישות הפרטיות של הלקוח, מציעים עיצוב אופנתי, יצירה פונקציונלית ושיפור של חומרי גלם. יצירתיות ורמה גבוהה של חומרים וגימורי משטחים הם הבסיס של האוספים. חידושים רבים ועיצובים מרתקים, שמתאימים לאופנה הכי עכשווית, יוצרים טרנד של ממש. אלמנטים קלאסיים, מודרניים, זוהרים ודקורטיביים בשילוב עם מגמות עכשוויות ווינטג' כאלמנט מאחד של סגנונות העיצוב השונים – כך אפשר לשחק עם צורות, חומרים וצבעים. יצרני רהיטים כלל עולמיים עומדים מרותקים מול אוספים שונים של ידיות רהיטים של היצרן UNION KNOPF.

ריהוט ואופנה קשורים באופן הדוק מאוד כמדד ייחודי לפרטיות צרכן. לכן צוות הפרויקט יוצר אביזרים אופנתיים לידיות רהיטים באופן פעיל תמידית בחברת UNION KNOPF. הביקורים הקבועים בתערוכות בין-לאומיות והניתוח של המגמות והאופנות בתעשיית הרהיטים באופן פעיל באים לידי ביטוי ביישום האוספים של ידיות הרהיטים של UNION KNOPF.

קנה ידיות רהיטים של UNION KNOPF בחנות מקוונת שלנו עולם הידית. אתה תמיד תמצא מבחר ענק של אביזרי ריהוט והמנהלים שלנו יספקו את כל המידע הדרוש ויעזרו לך לבצע את ההזמנה שלך.