עולם של ידיות - מומחים בפרזול ובהתאמה אישית של ידיות לארונות ומטבחים

ידיות לארונות מטבח כפרי

הינך נמצא כאן

המטבח הוא המקום הכי דומיננטי והכי מרכזי בבית. הוא למעשה הלב הפועם של הבית כאשר כל בני הבית מוצאים את עצמם בזמנים רבים משך היום - דווקא במטבח. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע בעיצוב החם והמזמין של המטבח כדי שיהיה נעים ונחמד לשהות בו.

מה יהיה יותר חמים ונעים מהעיצוב הכפרי? נדמה שהסגנון הכפרי דווקא במטבחים היה ונשאר העיצוב הנבחר כאשר רבים נצמדים לסגנון הכבד והעוטף. ידיות מודרניות בסגנון כפרי - הן אלה שעשויות ליצור את המראה של המטבח הכפרי בנגיעה מודרנית עדכנית.

כולנו יודעים כי המטבח בבית הוא האזור הכי חם –תרתי משמע והכי מושך מכל חדרי הבית. אנחנו מוצאים את עצמנו במטבח לקפה של שחרית ולארוחת הבוקר. בצהריים אנחנו שוב מתקבצים במטבח, שעת התה אף היא במטבח וכמובן גם ארוחת הערב כאשר בין לבין אנחנו מוצאים את עצמנו שוב ושוב מגיחים למטבח, נוברים במזווה ובמקרר ונהנים מאווירה של בית שמזוהה יותר מכל עם המטבח.

מטבח כפרי – המטבח הנוסטלגי החמים

היות והמטבח הוא מקום מושך כל כך עבור כל בני הבית, ישנה חשיבות רבה לעיצוב הנכון שלו כדי שאכן יהיה נוח ונעים לשהות במטבח. מסיבה זו בוחרים רבים מאוד לעצב את המטבח בסגנון כפרי. למרות שכיום שולט הסגנון המודרני בכל העולם העיצובי, עם הצבעים הקרים והנוקשים כאשר הסגנון הזה הצליח לחדור גם למטבחים, אנחנו עדיין רואים כי רבים מעדיפים את הסגנון העתיק והחם תוך שהם משלבים מעט מהמטבח המודרני כך שהם מרוויחים משני הכיוונים. מטבח מודרני בסגנון כפרי.

איך בוחרים ידיות לארונות מטבח כפרי?

הידיות הן אלו שיעניקו למטבח את הטאץ' הסופי ואת המראה המבוקש. חשוב לשים לב לבחירה נכונה של הידיות כדי שאלה לא יהרסו את כל החגיגה. בחירה לא נכונה מבחינת הצבע, העיצוב או הסגנון עשויה ליצור מראה לא נעים ולא נוח לעין מהבחינה העיצובית. אז איך בוחרים?

  • צבע – ראשית יש לבחור בצבע המתאים. בדרך כלל המטבחים מעוצבים בשני צבעים עיקריים. הידיות אמורות להיות בצבע מנוגד לצבע של הארונות וכך תיווצר ההרמוניה המושלמת במטבח. לא ממש משנה אם תבחרו ידיות קלאסיות או שתלכו על סגנון יותר ייחודי. לבחירה הנכונה של הצבע – משמעות רבה מעבר לסגנון ואין לזלזל בה.
  • ידיות  פורצלן – ידיות הפורצלן עשויות להתאים מאוד למטבח הכפרי אך חשוב לשמור על ההתאמה לסגנון העיצובי. ידיות פורצלן עשויות להיות כבדות מידי במקרה והארונות מעוטרים בסגנון כבד. חשוב לשים לב ולבחור בחכמה.
  • ידיותל ענתיקה – יש כאלה שלא יוותרו על הסגנון הכפרי עד הפרט האחרון. ידיות ענתיק זה יהיה הסגנון שיעניק למטבח שלהם את המראה הרצוי.
  • ידיות מעטרות – אפשר לשלב גם ידיות מעוטרות שחורות במטבח כשהוא בצבעי שחור ולבן. המראה הכפרי שיתקבל יהיה מושלם.

אז נכון שהידיות זה ה'כסף הקטן' (תרתי משמע) בכל מה שקשור לעיצוב של המטבח. אך אם לא תשימו לב אליהן דווקא הידיות הן אלו שיהרסו לכם את כל החגיגה.